Ojaśnienia dla raportów

  • Prosimy o kontak z właścicielami/opiekunami grobów przedstawionych w raportach,
  • Raporty wyswietlają dane zmarłych a nie opiekunów,
  • Opłata adminstracyjna to koszt utrzymania cmentarza, który obejmuje opłaty za śmienici i wodę,
  • Każdy zmarły po śmierci przedłuża prolongatę na 20 lat. W przypadku grobów pojedynczych ostatni zmarly przedluża całość,
  • W przypadku grobów podwójnych dla każdej połowy grobu prolongata brana jest pod uwagę osobno.

Miesce Nazwisko i Imię Opłacone do
SC-R2-P2 2000-01-01
SC-R4-P10 2019-12-31
SA-R9-P4 2019-12-31
SA-R9-P11 2000-01-01
SA-R6-P20 2019-12-31
SA-R6-P14 2000-01-01
SA-R6-P7 2019-12-31
SA-R6-P2 2019-12-31
SC-R2-P6 2019-10-20
SA-R8-P5 Adamska Jadwiga 2023-12-31
SB-R1-P9 Andrzejewski Szymon 2000-01-01
SB-R1-P15 Banaszak Jan 2023-12-31
SA-R1-P4 Bartkoriak Zofia 2000-01-01
SC-R5-P9 Bartkowiak Franciszka 2023-12-31
SC-R5-P8 Bartkowiak Jerzy 2023-12-31
SB-R4-P19 Bartkowiak Wojciech 2023-12-31
SC-R5-P7 Bergstrum Jadwiga 2020-12-31
SA-R7-P3 Berus Marek 2023-12-31
SA-R2-P6 Biegała Władysław 2022-12-31
SA-R5-P5 Biegała Zofia 2023-12-31
SA-R4-P14 Borowczyk Kazimierz 2023-12-31
SA-R3-P10 Brzeskot Edmund 2023-12-31
SA-R7-P16 Chudziński Kazimierz 2023-12-31
SC-R3-P3 Chwaliszewska Anna 2000-01-01
SA-R8-P1 Cieślak Władysława 2000-01-01
SA-R4-P2 Dembowy Henryk 2023-12-31
SC-R6-P1 Drapiewska Józefa 2023-12-31
SA-R7-P7 Drewniak Jan 2023-12-31
SC-R4-P12 Drożdż Józef 2023-12-31
SA-R1-P6 Dudkowiak Edmund 2023-12-31
SA-R3-P11 Dudkowiak Stanisław 2020-12-31
SB-R3-P10 Dudkowiak Tadeusz 2023-12-31
SA-R9-P1 Dudzińska Urszula 2023-12-31
SA-R1-P14 Dwornik Antoni 2021-12-31
SC-R4-P5 Dwornik Stanisław 2023-12-31
SC-R6-P3 Dwornik Stanisław 2020-12-31
SB-R2-P12 Dykier Janina 2000-01-01
SC-R6-P6 Fils Anna 2023-12-31
SB-R3-P15 Gajewska Teresa 2023-12-31
SA-R2-P9 Gajewski Hieronim 2023-12-31
SC-R8-P2 Gembiak Józef 2000-01-01
SA-R5-P10 Giera Anna 2023-12-31
SA-R4-P12 Giera Andrzej 2020-12-31
SA-R3-P5 Giera Anna 2000-01-01
SC-R4-P13 Giera Joanna 2017-12-31
SC-R4-P13 Giera Joanna 2000-01-01
SA-R3-P26 Giera Wacław 2000-01-01
SB-R5-P5 Gomuła Ewunia 2000-01-01
SB-R3-P22 Gościniak Teresa 2023-12-31
SA-R7-P5 Grochowczak Ludwik 2000-01-01
SB-R5-P2 Gubański Alan 2000-01-01
SA-R1-P8 Jakubiak Marianna 2023-12-31
SB-R1-P10 Jankowski Wojciech 2023-12-31
SA-R1-P1 Janowicz Jadwiga 2021-12-31
SA-R1-P7 Janowicz Marianna 2023-12-31
SB-R2-P9 Janowicz Pelagia 2022-12-31
SA-R4-P10 Jastrzębski Leszek 2023-12-31
SC-R7-P4 Jędrzejczak Hipolit 2023-12-31
SA-R2-P27 Juskowiak Irena 2023-12-31
SA-R3-P24 Juskowiak Katarzyna 2000-01-01
SA-R3-P4 Kaczmarek Marianna 2023-12-31
SB-R3-P5 Kaczmarek Mateusz 2023-12-31
SA-R10-P4 Kajoch Anna 2023-12-31
SA-R4-P24 Kajoch Michał 2000-01-01
SA-R10-P5 Kajoch Władysław 2023-12-31
SB-R6-P5 Kaminiarz Julia 2023-12-31
SC-R8-P4 Karp Teresa 2023-12-31
SB-R2-P1 Kasprzak Stanisława 2020-12-31
SA-R3-P2 Kaźmierczak Joanna 2023-12-31
SA-R1-P2 Kaźmierczak Władysława 2023-12-31
SB-R3-P3 Kaźmierowska Teresa 2023-12-31
SA-R2-P7 Kędziora Józef 2023-12-31
SB-R5-P16 Klimaszewski Januszek 2023-12-31
SA-R3-P20 Klimaszewski Stanislaw 2023-12-31
SA-R5-P4 Klimczak Edrward 2023-12-31
SA-R10-P3 Kmieć Zofia 2023-12-31
SB-R2-P3 Kmieć Zosia 2023-12-31
SB-R3-P4 Kołodziej Marian 2019-12-31
SC-R2-P1 Komisarek Jadwiga 2023-12-31
SA-R4-P18 Komisarek Zenon 2023-12-31
SA-R4-P13 Konatowski Zygmund 2000-01-01
SA-R7-P1 Konieczna Katarzyna 2000-01-01
SA-R5-P9 Konieczna Marianna 2023-12-31
SA-R3-P16 Konieczna Pelagia 2023-12-31
SB-R3-P20 Kordusiak Piotr 2023-12-31
SC-R7-P3 Kowalczyk Jan 2018-12-31
SA-R5-P22 Kowalczyk Maria 2023-12-31
SB-R4-P11 Kowalczyk Marianna 2023-12-31
SA-R4-P4 Kowalczyk Pelagia 2023-12-31
SA-R2-P8 Kowalczyk Stanisław 2023-12-31
SA-R5-P6 Kubacka Maria 2023-12-31
SA-R2-P11 Kubacki Józef 2000-01-01
SA-R4-P22 Kubiak Ignacy 2000-01-01
SA-R5-P18 Kubiak Marianna 2023-12-31
SA-R3-P14 Kucza Kazimiera 2023-12-31
SA-R9-P9 Kuśnierek Jan 2016-12-31
SB-R6-P8 Lester Stanisław 2023-12-31
SA-R2-P28 Łomnicka Krystyna 2000-01-01
SB-R2-P5 Łukaszczyk Wacław 2021-12-31
SB-R3-P17 Machowiak Anna 2023-12-31
SC-R5-P3 Machowiak Antonina 2023-12-31
SB-R1-P12 Machowiak Irena 2023-12-31
SB-R3-P9 Machowiak Tadeusz 2000-01-01
SA-R10-P6 Majchrzak Anna 2023-12-31
SC-R5-P1 Majchrzak Józef 2023-12-31
SB-R3-P16 Majchrzak Maria 2023-12-31
SA-R7-P10 Majchrzak Teresa 2023-12-31
SA-R3-P25 Marchewka Józefa 2023-12-31
SA-R1-P9 Markowska Anna 2023-12-31
SA-R3-P12 Matecka Marianna 2000-01-01
SA-R2-P13 Matecka Teodora 2023-12-31
SA-R2-P3 Matecki Antoni 2000-01-01
SB-R5-P14 Matuszewki Reniu 2000-01-01
SA-R3-P2 Matuszewska Anna 2000-01-01
SA-R4-P19 Matuszewski Józef 2000-01-01
SA-R6-P1 Michalak Stanisław 2023-12-31
SA-R3-P13 Mikołajczak Antoni 2023-12-31
SC-R1-P2 Mikołajczak Helena 2023-12-31
SC-R4-P1 Mikołajczak Maria 2020-12-31
SB-R2-P2 Mikołajczak Stanisław 2023-12-31
SA-R7-P9 Mikołajczak Stanisława 2022-12-31
SA-R4-P6 Mucha Teresa 2023-12-31
SA-R4-P7 Musielak Agnieszka 2023-12-31
SC-R4-P8 Musielak Cecylia 2023-12-31
SA-R5-P3 Musielak Helena 2023-12-31
SB-R3-P7 Musielak Jerzy 2023-12-31
SC-R7-P11 Musielak Marianna 2023-12-31
SA-R4-P5 Musielak Stanisław 2022-12-31
SA-R4-P23 Musielak Stanisława 2022-12-31
SA-R2-P26 Musielak Wanda 2023-12-31
SA-R10-P2 Musielak Zofia 2023-12-31
SB-R6-P1 N N 2000-01-01
SB-R6-P2 N N 2000-01-01
SB-R6-P6 N N 2000-01-01
SB-R6-P7 N N 2000-01-01
SB-R6-P9 N N 2000-01-01
SB-R4-P16 N N 2000-01-01
SA-R7-P18 N N 2000-01-01
SA-R6-P4 N N 2000-01-01
SA-R5-P13 N N 2000-01-01
SA-R6-P12 Narwańska M 2015-01-01
SB-R4-P15 Narwańska Marianna 2000-01-01
SB-R1-P2 Nawrocik Antonina 2023-12-31
SB-R3-P8 Neuman Grzegorz 2020-12-31
SC-R8-P3 Nowacka Jadwiga 2000-01-01
SB-R1-P4 Nowacka Maria 2022-12-31
SC-R4-P9 Nowacka Marianna 2023-12-31
SA-R5-P23 Nowacka Stanisława 2000-01-01
SB-R2-P13 Nowakowska Marta 2023-12-31
SC-R2-P4 Nowicka Maria 2018-12-31
SA-R8-P6 Ochota Elżbieta 2000-01-01
SB-R2-P7 Patelka Franciszka 2023-12-31
SA-R5-P20 Pawlak Marian 2022-12-31
SA-R1-P5 Pawluk Maria 2023-12-31
SA-R6-P6 Pecolt Grzegorz 2023-12-31
SA-R2-P4 Pierzchała Stanisława 2022-12-31
SA-R2-P5 Pierzchała Zygmunt 2022-12-31
SA-R6-P8 Piotrowiak Henryk 2016-12-31
SA-R4-P21 Piotrowiak Jerzy 2000-01-01
SC-R6-P4 Piotrowiak Maria 2022-12-31
SB-R1-P14 Piotrowiak Władysława 2023-12-31
SC-R8-P1 Plewka Jadwiga 2023-12-31
SC-R2-P5 Podsiadło Leszek 2000-01-01
SC-R3-P4 Podsiadło Ryszard 2000-01-01
SA-R1-P10 Pomykała Agnieszka 2023-12-31
SC-R5-P4 Popielas Stanisław 2023-12-31
SA-R6-P5 Poprawska Pelagia 2023-12-31
SC-R5-P2 Poprawski Patryk 2023-12-31
SA-R3-P7 Poprawski Piotr 2023-12-31
SA-R7-P14 Przybylak Katarzyna 2000-01-01
SB-R3-P13 Przykłota Edward 2023-12-31
SB-R2-P10 Przykłota Franciszka 2000-01-01
SKaplica-R1-P1 Pukacki Franciszek 2000-01-01
SA-R5-P8 Ratajczak Antonina 2000-01-01
SA-R5-P1 Ratajczak Jadwiga 2023-12-31
SA-R4-P1 Ratajczak Józef 2023-12-31
SA-R2-P1 Rodzina Sinieckich - 2019-12-31
SA-R4-P16 Rodzina Strzelskich - 2000-01-01
SC-R4-P7 Rosik Bronisław 2022-12-31
SA-R3-P6 Rosik Jan 2023-12-31
SB-R4-P13 Rosik Katarzyna 2023-12-31
SA-R3-P3 Rosik Piotr 2023-12-31
SC-R5-P10 Rosik Władysława 2023-12-31
SC-R4-P6 Rosik Zofia 2023-12-31
SC-R1-P1 Rosiński Marian 2023-12-31
SC-R6-P9 Ryczkowska Apolonia 2023-12-31
SA-R3-P19 Ryczkowska Pelagia 2020-12-31
SA-R4-P9 Sadowczyk Rozalia 2023-12-31
SA-R1-P12 Skowronek Karolina 2023-12-31
SA-R1-P11 Skowronek Wawrzyn 2023-12-31
SA-R3-P8 Skrobała Stanisław 2000-01-01
SA-R3-P22 Skrzypczak Agnieszka 2000-01-01
SB-R2-P8 Skrzypczak Franciszka 2000-01-01
SA-R3-P21 Skrzypczak Franciszka 2000-01-01
SB-R1-P1 Skrzypczak Janina 2000-01-01
SC-R6-P8 Skrzypczak Władysława 2023-12-31
SB-R1-P3 Skrzypczak Zofia 2000-01-01
SA-R2-P15 Sołtysiak Seweryna 2023-12-31
SB-R1-P8 Spławska Halina 2021-12-31
SC-R4-P4 Starosta - 2019-12-31
SC-R6-P5 Starosta Jerzy 2023-12-31
SB-R1-P13 Starosta Marianna 2023-12-31
SC-R3-P5 Stiler Antonina 2000-01-01
SC-R4-P3 Stróżyńska Antonina 2023-12-31
SC-R3-P1 Stróżyński Jan 2023-12-31
SB-R6-P3 Stróżyński Marcin 2023-12-31
SB-R3-P6 Stróżyński Tadeusz 2023-12-31
SA-R5-P12 Strzelska Władysława 2000-01-01
SA-R2-P10 Szłapczyńska Halina 2023-12-31
SA-R6-P18 Szubert Jan 2022-12-31
SA-R1-P13 Szubert Tadeusz 2022-12-31
SA-R8-P2 Szulc Stanisław 2023-12-31
SA-R9-P3 Szulc Władysław 2023-12-31
SA-R10-P7 Szymański Marek 2023-12-31
SB-R1-P6 Szymczak Krzysztof 2023-12-31
SA-R1-P3 Szymczak Władysława 2023-12-31
SB-R5-P3 Śniegucki Tymon 2023-12-31
SA-R3-P9 Tęga Krystyna 2019-12-31
SA-R4-P25 Tęgi Franciszek 2023-12-31
SC-R6-P10 Tęgi Jan 2023-12-31
SB-R3-P21 Urbaniak Elżbieta 2023-12-31
SC-R5-P12 Wajda Antoni 2023-12-31
SB-R4-P18 Walenciak Leonora 2023-12-31
SB-R5-P8 Walkowiak Januszek 2000-01-01
SB-R1-P5 Walkowiak Józef 2000-01-01
SB-R3-P14 Warliński Andrzej 2023-12-31
SA-R10-P1 Weber Andrzej 2000-01-01
SA-R9-P2 Wiśniewicz Stanisława 2023-12-31
SA-R2-P2 Wiśniewicz Walenty 2023-12-31
SA-R2-P29 Witkowski Michał 2000-01-01
SA-R6-P9 Wleklik Janina 2022-12-31
SB-R2-P6 Wojciechowski Stefan 2023-12-31
SA-R3-P1 Wojta Jan 2023-12-31
SB-R1-P11 Zbierska Stefania 2023-12-31
SB-R2-P11 Zdęga Leon 2000-01-01
Miesce Nazwisko i Imię Opłacone do
SA-R9-P11 1935-03-05
SA-R6-P20 1933-09-07
SC-R3-P3 Chwaliszewska Anna 1993-11-05
SB-R2-P12 Dykier Janina 2024-01-04
SC-R4-P13 Giera Joanna 1976-04-14
SC-R4-P13 Giera Joanna 1976-04-14
SB-R5-P5 Gomuła Ewunia 1982-10-06
SA-R7-P5 Grochowczak Ludwik 1938-10-16
SB-R6-P5 Kaminiarz Julia 2023-12-30
SA-R7-P1 Konieczna Katarzyna 1956-10-20
SC-R7-P3 Kowalczyk Jan 2000-01-01
SA-R4-P22 Kubiak Ignacy 1956-01-01
SA-R9-P9 Kuśnierek Jan 1935-03-05
SA-R3-P12 Matecka Marianna 1949-01-01
SB-R5-P14 Matuszewki Reniu 1973-03-14
SB-R6-P1 N N 2000-01-01
SB-R6-P2 N N 2000-01-01
SB-R6-P6 N N 2000-01-01
SB-R6-P7 N N 2000-01-01
SB-R6-P9 N N 2000-01-01
SB-R4-P16 N N 2000-01-01
SA-R7-P18 N N 2000-01-01
SA-R6-P4 N N 2000-01-01
SB-R4-P15 Narwańska Marianna 2015-04-19
SA-R5-P23 Nowacka Stanisława 1980-02-16
SC-R2-P4 Nowicka Maria 2017-09-22
SA-R8-P6 Ochota Elżbieta 1943-08-23
SC-R3-P4 Podsiadło Ryszard 2021-07-13
SC-R3-P5 Stiler Antonina 2000-01-01
SA-R6-P18 Szubert Jan 1933-09-07
SB-R5-P8 Walkowiak Januszek 1979-03-04
SA-R10-P1 Weber Andrzej 1950-05-25
SA-R2-P29 Witkowski Michał 1965-11-06
Miesce Nazwisko i Imię Opłacone do
SC-R2-P2 I 1972-10-18
II 1964-04-23
SA-R9-P4 I 2007-02-05
II 1975-01-01
SA-R9-P11 I 1935-03-05
II 1935-03-05
SA-R6-P20 I 1933-09-07
II 1933-09-07
SA-R6-P14 I 2022-01-23
II 2000-01-01
SA-R6-P7 I 2036-01-04
II 2022-04-13
SC-R3-P3 Chwaliszewska Anna I 1993-11-05
II 1993-11-05
SA-R8-P1 Cieślak Władysława I 2009-11-09
II 2009-02-02
SA-R3-P11 Dudkowiak Stanisław I 1958-03-11
II 1958-03-11
SB-R2-P12 Dykier Janina I 2024-01-04
II 2024-01-04
SC-R8-P2 Gembiak Józef I 1953-06-11
II 1953-06-11
SC-R4-P13 Giera Joanna I 1976-04-14
II 1976-04-14
SC-R4-P13 Giera Joanna I 1976-04-14
II 1976-04-14
SB-R5-P5 Gomuła Ewunia I 1982-10-06
II 1982-10-06
SA-R7-P5 Grochowczak Ludwik I 1938-10-16
II 1938-10-16
SA-R3-P24 Juskowiak Katarzyna I 1992-09-16
II 1992-09-16
SB-R6-P5 Kaminiarz Julia I 2023-12-30
II 2023-12-30
SA-R7-P1 Konieczna Katarzyna I 1956-10-20
II 1956-10-20
SC-R7-P3 Kowalczyk Jan I 2000-01-01
II 2000-01-01
SA-R5-P22 Kowalczyk Maria I 1968-06-25
II 2029-02-10
SA-R2-P11 Kubacki Józef I 2022-09-27
II 2036-07-28
SA-R4-P22 Kubiak Ignacy I 1956-01-01
II 1956-01-01
SA-R9-P9 Kuśnierek Jan I 1935-03-05
II 1935-03-05
SB-R1-P12 Machowiak Irena I 2013-05-21
II 2040-12-29
SB-R3-P9 Machowiak Tadeusz I 1990-01-01
II 1990-01-01
SA-R3-P12 Matecka Marianna I 1949-01-01
II 1949-01-01
SA-R2-P3 Matecki Antoni I 2009-07-18
II 2009-07-18
SB-R5-P14 Matuszewki Reniu I 1973-03-14
II 1973-03-14
SA-R3-P2 Matuszewska Anna I 1964-10-09
II 1964-10-09
SA-R4-P19 Matuszewski Józef I 2019-02-08
II 2015-12-21
SB-R6-P1 N N I 2000-01-01
II 2000-01-01
SB-R6-P2 N N I 2000-01-01
II 2000-01-01
SB-R6-P6 N N I 2000-01-01
II 2000-01-01
SB-R6-P7 N N I 2000-01-01
II 2000-01-01
SB-R6-P9 N N I 2000-01-01
II 2000-01-01
SB-R4-P16 N N I 2000-01-01
II 2000-01-01
SA-R7-P18 N N I 2000-01-01
II 2000-01-01
SA-R6-P4 N N I 2000-01-01
II 2000-01-01
SA-R5-P13 N N I 2000-01-01
II 2000-01-01
SA-R6-P12 Narwańska M I 2022-01-23
II 2000-01-01
SB-R4-P15 Narwańska Marianna I 2015-04-19
II 2015-04-19
SA-R5-P23 Nowacka Stanisława I 1980-02-16
II 1980-02-16
SC-R2-P4 Nowicka Maria I 2017-09-22
II 2017-09-22
SA-R8-P6 Ochota Elżbieta I 1943-08-23
II 1943-08-23
SC-R3-P4 Podsiadło Ryszard I 2021-07-13
II 2021-07-13
SKaplica-R1-P1 Pukacki Franciszek I 2000-01-01
II 2000-01-01
SA-R5-P8 Ratajczak Antonina I 2009-05-30
II 2005-05-17
SA-R2-P1 Rodzina Sinieckich - I 2000-01-01
II 2000-01-01
SA-R3-P22 Skrzypczak Agnieszka I 1960-10-22
II 1960-10-22
SB-R2-P8 Skrzypczak Franciszka I 2004-09-29
II 1996-06-28
SA-R3-P21 Skrzypczak Franciszka I 2008-10-25
II 2008-10-25
SB-R1-P13 Starosta Marianna I 2000-01-01
II 2000-01-01
SC-R3-P5 Stiler Antonina I 2000-01-01
II 2000-01-01
SC-R3-P1 Stróżyński Jan I 2031-01-22
II 2000-01-01
SA-R6-P18 Szubert Jan I 1933-09-07
II 1933-09-07
SB-R5-P8 Walkowiak Januszek I 1979-03-04
II 1979-03-04
SA-R10-P1 Weber Andrzej I 1950-05-25
II 1950-05-25
SA-R2-P29 Witkowski Michał I 1965-11-06
II 1965-11-06